Король і королева декламації

11 червня для відпочиваючих пришкільного табору «Світанок» БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» працівники бібліотеки провели відкритий мікрофон читців «Король і королева декламації». 


Бібліотекарі цікаво розповіли дітям про історію красномовства різних епох. 

Адже, щоб гарно декламувати, слід мати передусім здібності до цього мистецтва. Так само як не кожний може бути добрим музикою, художником, поетом, малярем, так само й не всякий може бути вправним оратором.


Основою цього хисту є здібність розуміти, відчувати, відтворювати красу поетичного слова. В парі з нею завжди мусить іти гарна, дзвінка краса голосу читця, відповідна постава, приємний вираз обличчя.Часто декламаторський хист проявляється в дітвори. У цьому ми сьогодні і переконалися. Юні читці залюбки декламували вірші Т.Коломієць «Червень», М.Чепурної «Прикмети літа», М.Рильського «Дівчина», Н.Забіли «Метелик», А.Костецького «Де літо живе», Л.Українки «Світлячки», М.Вінграновського «Літній ранок». Своє вміння в красномовстві проявили і вчителі.Короля і королеву декламації обрали відкритим голосуванням. Ними стали Анатолій та Дарина, учні БСШ№9, відпочиваючі містечка «Сонячне».


0 коммент.: