Відпочиваємо, граємо, дружимо, читаємо
«Бібліотеки – це свобода. Свобода читати,
свобода спілкуватися. Це утворення (яке не закінчується в той день, коли ми
залишаємо школу або університет), це дозвілля, це притулок і це доступ до
інформації».
Наша бібліотека – це чудова нагода знайти
нових друзів, відшукати цікаві маршрути для вдалого відпочинку, здобути глибокі
знання, навчитися правил різних ігор, проявити свої таланти, назбирати
силу-силенну вражень, читаючи цікаві книги і журнали.
Бібліотека улюблене місце для корисного і
безпечного дозвілля, коли батьки на роботі. Кожен відвідувач зможе знайти у
різноманітті запропонованого цікаве і необхідне для себе.
Горами високими, морями глибокими, пісками сипучими можна подорожувати, гортаючи сторінки журналів та книг у читальній залі нашої книгозбірні. Літо – час відпочинку. Проведіть його в бібліотеці.
9 червня у Міжнародний день друзів юні читачі весело провели годину цікавого "Відпочиваємо, граємо, дружимо, читаємо".



0 коммент.: